МАТІОС РОЗПОВІВ ПРО АРЕШТИ ПОДАТКІВЦІВ У СПРАВІ КЛИМЕНКА

17.09.2016 17:14

Високопосадовці податкових адміністрацій Солом'янського, Шевченківського та Печерського районів перебувають під слідством за звинуваченням у масовому розкраданні коштів.
Про це у середу на брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос.
"Судом обрано більшості з них арешт. Там багато жінок. Це керівники на рівні заступників, перших заступників і керівники податкових інспекцій міста Києва – Солом'янської, Шевченківської і Печерської", – сказав він.
"Вони арештовані, їм визначені суми застави від 10 млн гривень і далі до ста. Їм також запропоновані угоди (зі слідством)", – додав Матіос.
За словами прокурора, "доказів для того, щоб обрати їм такі суворі запобіжні заходи, особливо жінкам, достатньо".
"Зараз збираються додаткові докази і проводяться одночасні докази, так звані очні ставки, тому що там дуже багато було задіяно людей", – додав він.
Як повідомили "Українській правді" джерела УП в Генпрокуратурі, мова йде про затриманих податківців у справі про відмивання коштів екс-головою Міністерства доходів і зборів Олександром Клименком, яка розслідується ще з 2015 року.
Зокрема, ще у лютому 2016 року повідомлялося про затримання чиновників Печерської податкової інспекції Києва за підозрою в розкраданні 600 млн грн.

comments powered by HyperComments

Последние