АЛЕКСАНДР ЧЕФЕРІН – ЮРИСТ З ЧОРНИМ ПОЯСОМ ПО КАРАТЕ. 5 ФАКТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА УЄФА

15.09.2016 11:57

"Футбол 24" знайомить вас з цікавими фактами із життя словенського функціонера, який сьогодні очолив футбольну Європу.

Юридична освіта та практика на найвищому рівні

Александр Чеферін здобував вищу освіту на юридичному факультеті Люблянського університету. Цей навчальний заклад вважається одним з найбільших університетів Європи, тому сумніватись у професійній кваліфікації нового президента УЄФА не доводиться.

Одразу після випуску Александр почав працювати в родинній адвокатській компанії "Čeferin", яка проводить діяльність у сфері захисту прав професійних клубів та спортсменів. Згодом він замінив свого батька на посту директора цієї фірми. Що цікаво, 48-річний словенець спеціалізується в галузях кримінального та господарського права.

Також варто зазначити, що Александр Чеферін обирався заступником голови юридичного комітету УЄФА та членом дисциплінарного комітету ФІФА.

Чорний пояс по карате

Чеферін отримав чорний пояс по карате. Їх носять тільки майстри цього бойового мистецтва. Як відомо, чорний пояс присуджується на все життя і свідчить про значні вміння його власника.


Щира радість нового президента УЄФА після оголошення результатів

Значний вклад у словенський футбол

Свої кроки у футбольному бізнесі Александр Чеферін робив з низів. Спершу він пізнавав ази цієї справи у футзальному клубі "Літія" та співпрацював з аматорською "Любляна Льойєрс", а з 2006 по 2011 роки був членом правління люблянської "Олімпії". За часів перебування Чеферіна в їхній структурі, столична команда подолала шлях з 5 дивізіону до вищої ліги, і навіть стала учасником єврокубків.

У 2011 році Александр Чеферін став президентом Футбольного союзу Словенії. Його плідна діяльність на внутрішній арені та за її межами дозволила у 2015 році отримати ще один 4-річний термін на цій посаді.

Наймолодший президент УЄФА

Словенський юрист обраний президентом європейської футбольної асоціації у віці 48 років. Досі наймолодшим очільником європейського футболу був Артеміо Франкі, який зайняв цей пост, будучи 51-річним, але тепер пальма першості перейшла до героя цього матеріалу.


Привітання від президента ФІФА Джанні Інфантіно

Скромність, чесність і новий підхід до справи

Під час своєї передвиборчої кампанії Александр Чеферін постійно наголошував, що основою його діяльності буде прозорість та справедливість. Він акцентував увагу на важливості послаблення політичного втручання у гру "номер 1" та пріоритетності спільних цілей перед особистими інтересами.

Ось які слова сказав словенець перед початком роботи на новій посаді:

Можливо, деякі люди вважають, що я не лідер. Ви можете сказати, що я молодий і недосвідчений, але я знаю, що я командний гравець, пристрасний професіонал, людина свого слова і своїх переконань. Я не шоумен, я не даватиму нереальних обіцянок, але ми припинимо з політикою і закуліссям.

Новий президент твердо вирішив очистити УЄФА від корумпованості і бруду. Йому видали значний кредит довіри, тому очікуємо на позитивні зрушення в європейському футболі.

comments powered by HyperComments

Последние