MARQIS - ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН КИЛИМІВ В УКРАЇНІ З НАЙБАГАТШИМ ВИБОРОМ ЗАРУБІЖНИХ КИЛИМІВ НА ПІДЛОГУ, ГОБЕЛЕНІВ, КИЛИМОВИХ ДОРІЖОК!

08.09.2016 06:13


Магазин килимів «Маркис» - це інтернет-магазин з доставкою по Україні, де ви можете вибрати серед ексклюзивних виробів і купити килим на підлогу, рішуче відрізняється від традиційно пропонованих моделей. Детальніше интернет магазин ковров украина

5 причин купи ти килим на підлогу в магазині «Маркис»

Різноманітність. Причому не на словах, коли представлено 1000 моделей однакових з асортиментом інших магазинів. А на ділі, коли обрані дійсно ексклюзивні моделі з різних цінових категорій.
Оновлення. Ми не просто закуповуємо партію килимів і чекаємо, поки розпродадуться, а постійно поповнюємо свою колекцію новими моделями, щоб ви могли купити килим в Україні через інтернет в «Маркис» сучасної забарвлення і малюнка.
Можливість виготовлення. Ми працюємо безпосередньо з фабриками і можемо замовити килим на вашу дизайну, забарвленням, формою.
Знижки, розпродажі, акції. Ми не забуваємо про своїх клієнтів і постійно проводимо цікаві заходи, щоб ви могли купити килим в інтернет-магазині «Маркис» ще дешевше.
Гарантія. У нас діє 2 види гарантії, завдяки яким ваша покупка в безпеці.
Доставка в будь-яку точку України

Ми БЕЗКОШТОВНО здійснюємо доставку кур'єрами в містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя. На сторінці доставки Ви можете ознайомиться з варіантами доставки в Ваш населений пункт.

Найважливіше - ціни від «Маркис» на килими на підлогу і стіни в Україні

Поки інші тільки пропонують вас здивувати «знижками», ми встановлюємо низькі ціни на весь свій асортимент. З нами ви заощадите до 20% на покупці килима в Україні через Інтернет, так як:

ми прагматичні - співпрацюємо безпосередньо з виробниками,
ми унікальні - подивіться наш асортимент, і ви зрозумієте на скільки ми відрізняємося від інших магазинів,
ми досвідчені - використовуємо оптимальні логістичні шляхи, завдяки яким економимо на доставці в Україну і по її території.
До речі, саме час вивчити наш асортимент, дізнатися більше про доставку або замовити допомогу дизайнера!

comments powered by HyperComments

Последние