ОСЕТИНСЬКИЙ ПИРІГ З СИРОМ

08.09.2016 05:10

Осетинський пиріг з сиром - це поважна класика жанру, що дійшла до нас крізь тисячоліття історії народу. «Пироги з сиром - це наше все» - скаже будь-який осетин, тому що по яким би приводу в його хлібосольному будинку ні зібралися рідні або друзі, на столі обов'язково буде в першу чергу сирна випічка. Детальніше дивіться  по ссылке

Уалібах - так на гортанному осетинською мовою називається пиріг, спечений з начинкою з розсолу кавказького сиру. Є у нас і пироги з різними добавками до нього:

З сиром і буряковим листям - цахараджін
З сиром і картопляним пюре - картофджін
З сиром, куркою і зеленню
З сиром, куркою і солодким перцем
З сиром і шпинатом
Добавки до начинкам кожен раз змінюють смак пирогів, надаючи йому нові нотки.

трохи технології

Справжній пиріг з сиром, які б добавки до нього ні покладалися за рецептом, готується тільки з сирів розсолів - вони повністю натуральні, оскільки квасять і дозрівають строго певний час.

У пиріг уалібах ми кладемо сир і трохи солі, іноді - кріп, щоб було ще смачніше. Начинка нарізається шматочками або натирається, перемішується з зеленню або готується зовсім без неї, а потім щедро накладається на тонкий коло з тіста.

Випечені уалібахі і інші пироги з сиром виділяють густий кисломолочний аромат, що змішується з пахощами домашнього хліба. Хліб і молоко - це завжди символи рідного дому: тому й користуються осетинські пироги з сиром заслуженою любов'ю і у москвичів, і у гостей міста.

Ще одна назва такого пирога - хабізджін, але нехай вас не бентежить така різниця в звучанні: назв у осетинських пирогів з сиром кілька, а суть - одна: незмінно домашній смак і чудовий аромат.

Як купити?

Замовте осетинський уалібах по телефону або онлайн у нас на сайті, вибравши потрібний варіант начинки. Якщо замовляєте вперше і вам важко розібратися з різноманіттям випічки, задайте всі питання оператору: консультують у нас тільки справжні знавці кавказької випічки.

Купуючи, економте і не турбуйтеся про окрему оплату доставки:

Замовлення від трьох пирогів вам привезуть абсолютно безкоштовно
Шостий пиріг до замовлених п'яти просто подарують - їжте на здоров'я!
Доставка по центру Москви (Бауманський район і найближчі до нього станції метро) теж обійдеться без зайвих витрат, навіть якщо ви замовите лише один пиріг.
Що б ви не замовили - осетинський пиріг уалібах або іншу випічку з сиром - ми гарантуємо абсолютну свіжість, швидку доставку і величезне задоволення від сніданку, обіду або вечері в істинно осетинських традиціях!

comments powered by HyperComments

Последние