ФІРМОВИЙ МАГАЗИН CASIO В УКРАЇНІ

08.09.2016 03:50


Ласкаво просимо в офіційний інтернет-магазин годинників одного з найпопулярніших і відомих брендів у всьому світі Casio.
Компанія Casio була заснована в 1946 році, Інженером-технологом з Японії.
Назва компанії походить від прізвища творця Тадао Касіо. Перший товар який був випущений компанією Касіо - це електромеханічний калькулятор який працював на соленоїдах і був представлений в далекому 1954 році, а в 1957 році з'явився перший в світі повністю електронний калькулятор. До 1974 року компанія Casio займалася розробкою і виробництвом електронних калькуляторів, за цей час було створено кілька моделей, що розійшлися більш ніж 10 мільйонним тиражем.
З 1974 року компанія розробила свої перші години, що носили назву "Casio-tron" і коштували вони на той час досить дорого. У 1983 році відбувся помітний ривок компанії, а саме - це було створення годин G-Shock, які і створили вектор напрямку якого компанія досі і дотримується. Звірніть увагу на http://casio-official.com.ua/
Перші години Касіо G-Shock були створені на принципі "трьох десяток":
Витримували падіння на тверду поверхню з 10 метрів.
Витримували тиск в 10 бар.
Працювали на одній батарейці не менше 10 років.
Компанія досі не відступає від вищенаведених стандартів і впевнено займає лідируючу позицію в світі по виробництву протиударних годин. Першою моделлю яка була поставлена на масове виробництво стала модель Джі шок DW-5000C. Після цього почалася активна розробка різноманітних функцій для годин, таких як датчики тиску, датчики температури, компас. Після першої лінійки годин, прийшла друга, що була орієнтована на жіночу аудиторію і отримала назву Baby-G.
ЛІНІЙКА МОДЕЛЕЙ налічує 9 РІЗНОМАНІТНИХ колекцій:
G-Shock - спортивні протиударний годинник з водозахистом 200м.
Baby-G - дитячі і жіночі надійні годинник.
Beside - класична чоловіча колекція.
Edifice - годинник щоденного стилю з різними ускладненнями механізмів.
Ladies - жіноча колекція різноманітних моделей.
Lineage - елегантні титанові чоловічі моделі.
Pro-trek - серія для активного відпочинку і туризму.
Standard - різні стрілочні, цифрові і комбіновані годинник.
Alarm-clocks - будильники, настінні годинники, секундоміри.
Але такий гігант як Касіо займається не тільки виробництвом годин, а й КПК, музичної апаратури, фотокамери, телефони. Найближчим часом компанія планує виробляти "Smart Watch".
Купити оригінальний годинник Casio - Ви можете в нашому магазині. Ми є офіційним дилером і можемо запропонувати не тільки найнижчу ціну в Україні, а й гарантійне (24 міс.) І післягарантійне обслуговування.

comments powered by HyperComments

Последние