НАВІЩО НОСИТИ БАЛАКЛАВУ?

31.08.2016 17:16

Балаклава - це універсальна деталь мотоекіпіровки, тому що виконує відразу кілька корисних для байкера функцій. Цей обов'язковий аксесуар в автоспорті тепер став предметом особистої гігієни кожного мотоцикліста, якщо, звичайно, у нього не відкритий мотошлем. Для тих, хто сумнівається, чи купити підшоломник, розповімо про переваги підкорення, наприклад, київських (та будь-яких) доріг, коли голова, як найцінніше для мотоцикліста, забезпечена комфортом. Детальніше дивіться купить балаклаву
По-перше, це захисний атрибут. Підшоломник захищає від потрапляють в обличчя при відкритому Візор пилу і бруду, оберігає шкіру від обвітрювання. Також при їзді на мотоциклі по холоду цей мотоаксесуарів зберігає тепло і зводить шанси застудитися до мінімуму, оскільки не дає вітрі пронизувати мотошлем наскрізь через дрібні щілини і отвори, а в дощ не пропускає вологу. Крім того, шолом не ковзає на голові.

По-друге, це, звичайно ж, гігієна. З одного боку, підшоломник не дає підкладці мотошлема швидко засолюють і стиратися, з іншого - захищає шкіру голови. Дуже зручним є те, що його легко можна випрати і використовувати далі. Можна купити парочку підшоломників на випадок швидкої зміни.

comments powered by HyperComments

Последние