ГОТОВЫЕ ОФФШОРЫ

22.08.2016 21:40


Що таке офшор і де офшор купити краще? Для Вас це, перш за все, найбільш зручний і легальний спосіб мінімізувати Ваші витрати на податки. У діловому ж лексиконі офшор (від англійського offshore - "поза берегом", "поза межами") - це території з нульовим або полегшеним оподаткуванням для зареєстрованих в цих державах іноземних компаній. Дивись детальніше  http://locman.com.ua/gotovoffshor.html


Незважаючи на те, що офшорні території за час свого існування отримали славу тих місць, де можна «відмити чорний нал» - це не зовсім так. На даний момент країни з офшорними територіями роблять все, щоб усунути цю думку про себе, проте як і раніше зберігають низькі податкові ставки. Тому не варто боятися, що Ваш капітал раптово виявиться поза доступу через те, що офшор потрапив в «чорний список».

Так як в кожній країні є свої нюанси до законодавства на території офшору, наша компанія допоможе Вам купити офшор або відкрити його, ретельно підбираючи найкращу країну з найвигіднішими для Вас і Вашого бізнесу умовами.

Ми разом з вами складемо план управління Вашою компанією, з урахуванням всіх можливих дрібниць. Також ми покажемо вам легальні схеми роботи з Вашої офшорною компанією, а також налагодимо експорт і імпорт між пов'язаними особами. Офшор ефективний для стабілізації платежів, поставок товарів, покупок нерухомості за кордоном, регулювання ціни експортно-імпортної продукції. І ми обов'язково допоможемо Вам з тим, щоб добитися максимальної віддачі від вашого офшору.

Одним з незаперечних плюсів реєстрації офшору і співпраці з нами є також те, що для того щоб купити офшор або відкрити офшор, Вам знадобиться мінімум документів. Щоб відкрити / купити офшор, Вам буде необхідно надати лише закордонний паспорт майбутнього власника офшору або паспорт довіреної особи для оформлення довіреності. Наступне, що від Вас потрібно, - це вибрати назву зі списку готових офшорів або надати Ваше назва для успішної реєстрації Вашої офшорної компанії.

Після того, як була здійснена реєстрація замовленої Вами офшорної компанії, ми також можемо запропонувати відкрити рахунок в іноземному банку (рахунок у закордонному банку або інший рахунок в будь-якому іноземному банку). Не забувайте також, що Ваша офшорна компанія може мати рахунки в декількох банках в різних країнах.

comments powered by HyperComments

Последние