ПОКЕРРУМ POKERDOM - ЦІКАВИЙ ПОРТАЛ!

12.08.2016 03:55

Вітаємо вас в покер будинок - віртуальному покер румі, створеному спеціально для шанувальників однойменної карткової гри. Тут, в спокійній обстановці, ви зможете насолодитися різними видами покеру, взяти участь у всіляких призначених для користувача турнірах, поборотися за великі грошові призи і, звичайно, отримати масу незабутніх вражень. Зверніть увагу, що ПокерДом - офіційний сайт, здатний забезпечити цілодобову сервісну підтримку і гарантувати повну клієнтську безпеку. Переконайтеся в цьому особисто, занурившись у вир адреналіновій пристрасті вже сьогодні.

Ігри та турніри покерруму PokerDom - покер на будь-який смак. Детальніше за посиланням  Pokerdom .

На просторах pokerdom  ви виявите численні варіації покеру - від класичного Техаського Холдема, мегапопулярной Омахи і Стада до останніх новинок на кшталт Техас 6 +. Завдяки широті асортименту ви зможете підібрати найбільш підходящий покерний стіл, повністю відповідний вашим перевагам і можливостям. Більш того, ви отримуєте шанс випробувати удачу, не тільки роблячи ставки на рублі або іноземну валюту, а й використовуючи безкоштовні столи зі ставками на «інтерес» або турніри фріроли, доступні без плати за участь. Якщо говорити про турніри, то до ваших послуг: змагання з великою кількістю столів - мультітейбл; невеликі змагання - сателіти; турніри, де частина призового фонду лунає за вибивання гравців і багато інших, які важко зустріти в інших онлайн-закладах. А також в розділі новое в ПокерДом.

Клієнтська програма PokerDom - грати онлайн стає комфортніше

Діюча клієнтська програма покер руму ПокерДом передбачає надання вам можливості пройти навчання, освоїти всі тонкощі покеру і протестувати цю чудову, інтелектуальну гру безкоштовно. На додаток до цього вона володіє опціями вибору мови або вподобаного місця, активації відео повтору зіграних рук і здійснення автоматичної докупкі. Відповідно, грати онлайн вам буде ще більш комфортно і приємно. Варто окремо виділити бонуси, що надаються в рамках програми. Вас чекає бонус від Покер Будинок на перший депозит в розмірі 100% від його суми, якщо вона не менше 10 доларів або 500 рублів, а також 5% рейкбек від кожної ставки.

Покеррум PokerDom - переваги

До переваг покерруму ПокерДом слід віднести:

російськомовний інтерфейс;
діючу програму заохочень для всіх без винятку гравців в покер;
якісний софт в браузерної і мобільної версії;
зручну систему введення і виведення коштів - покеррум підтримує найбільш затребувані платіжні системи.
Грайте собі на втіху і перемагайте кожен день, використовуючи для цих цілей PokerDom, офіційний сайт якого завжди до ваших послуг!

comments powered by HyperComments

Последние