У ЯПОНІЇ СКОЄНО НАЙМАСОВІШЕ ВБИВСТВО ЗА ОСТАННІ 70 РОКІВ

31.07.2016 13:21

Масову різанину у центрі для інвалідів скоїв 26-річний працівник центру. Сталося це місті Сагаміхара за 50 км від Токіо.

Ножові поранення отримали 25 людей.

Медики засвідчили смерть 19 осіб, повідомило агентство AFP з посиланням на заяву японської поліції.

У поліції підкреслили, що цей злочин – наймасовіший у повоєнній історії Японії.

Повідомляється, що 26-річний злочинець пізніше сам прийшов в поліцейський відділок і заявив: «Я це зробив». У нього знайшли закривавлені ножі.

Нападник був ідентифікований як 26-річний Сатоші Уемацу. 19 лютого він намагався передати листа до спікера нижньої палати парламенту Японії з погрозами вбити 470 людей з обмеженими можливостями, після чого був поміщений у клініку. У листі він також представив своє бачення суспільства, в якому інваліди можуть бути вбиті зі згоди членів сім’ї. Уемацу був виписаний 2 березня після того, як лікар визнав, що його стан покращився.

26 лмпня приблизно о 2:30 ночі за місцевим часом Уемацу розбив молотком скло у вікні і проник у будівлю центру, після чого напав з ножем на людей, які там знаходилися. Телекомпанія NHK повідомила, що він зв’язав одного співробітника, перш ніж почати різанину.

Лікар однієї з лікарень, куди доставили постраждалих, повідомив, що деякі з них мали глибокі ножові рани на шиї. Загалом загинули 9 чоловіків та 10 жінок у віці від 18 до 70 років, ще 25 людей отримали поранення, 20 з них — серйозні.

У Японії — один із найнижчих показників насильницьких злочинів серед розвинених країн світу, напади із застосуванням зброї там досить рідкісні.

Скоєна в центрі для інвалідів 26 липня 2016 року різанина є найкривавішим злочином у Японії з 1938 року, коли озброєний сокирою, мечем і гвинтівкою чоловік убив 30 осіб.

comments powered by HyperComments

Последние