КОМПАНІЯ «ЕКСПРЕС - ОЦІНКА»

25.07.2016 03:10

Наша Компанія «Експрес - оцінка» надає послуги з оцінки нерухомого та рухомого майна, колісних транспортних засобів для юридичних і фізичних осіб, а також відкрита для спільної роботи з нотаріусами, банками, державними підприємствами, страховими компаніями, агентствами нерухомості. Експерти володіють високим рівнем професіоналізму, до кожного клієнта розробляється індивідуальний підхід.

Особливістю нашої роботи є відкритість до співпраці і готовність до вирішення нестандартних завдань. Багаторічний досвід Працівників гарантує якісний і ефективний результат в наданні послуг з оцінки об'єктів у матеріальній формі. Детальніше дивіться "http://ocenka.org.ua/ "

Експертна оцінка - це незалежна оцінка майна, яка виповнюється оцінювачем і завіряється підписом самого оцінювача, підписом керівника СОД і печаткою СОД.

Незалежна експертна оцінка здійснюється в різних ситуаціях, залежно від потреби замовника і виду оцінки:

Оцінка нерухомості - реалізується при продажу, даруванні, спадщині та заставу нерухомості і т.д. Оцінка квартир в Києві здійснюється протягом години з моменту надання всіх необхідних документів з можливістю доставки.
Оцінка автомобіля - виконується при продажу, розмитнення транспортного засобу, оцінка збитку при ДТП. Оцінка автомобіля Київ виповнюється протягом півгодини з моменту надання всіх необхідних документів з можливістю доставки.
Оцінка збитку затоки квартири - відбувається при нанесенні збитку квартирі від третіх осіб. Термін виконання роботи обговорюється індивідуально.
Оцінка обладнання - здійснюється при необхідності поставити обладнання на баланс, при ліквідації підприємства, при необхідності оцінити майно підприємства для застави.
А так же наше підприємства надає послуги з оцінки товарів в обороті, оцінка для розрахунків орендної плати, оцінка транспортного засобу, оцінка нерухомості Київ, оцінка комерційної нерухомості, оцінка нерухомості для нотаріуса, оцінка торгової нерухомості, оцінка квартир, оцінка київ, оцінка будинку.

Послуги компанії «Експрес - оцінка» реалізовуються фахівцями які мають великий досвід роботи, а також ми пропонуємо вигідні умови співпраці, демпінгові ціни, оперативність складання звітів, актуальність використаної інформації. Для постійних і оптових клієнтів діє гнучка система знижок.

Всі консультаційні послуги надаються нашими фахівцями безкоштовно!

comments powered by HyperComments