САЛЬНИКОВАЯ НАБИВКА

25.07.2016 01:02

З січня 2005 в Європейському Союзі заборонено використання азбестовмісних матеріалів у зв'язку з їх небезпекою для людського здоров'я. Екологічними організаціями ведеться активна робота по розширенню дії цієї заборони на весь світ, включаючи Україну. Провідні світові виробники налагоджують випуск нових безазбестових ущільнювачів, які не тільки безпечні для здоров'я, але і мають значно більш високі робочі параметри.  Детальніше звертайтесь за посилання "сальниковая набивка"

Сальникова набивка являє собою графітований круглий еластичний шнур з азбестових волокон, просочений жировим складом (на основі нафтових похідних). Набивка використовується в сальникових ущільненнях арматури, в таких середовищах, як: повітря, газ, пари, слабокислі і нейтральні розчини, нафтопродукти. Зберігає свої властивості при температурі навколишнього середовища до +300 градусів за Цельсієм.

При використанні абразивних азбест ущільнень скорочуються міжремонтні терміни експлуатації обладнання, потрібні додаткові витрати на усунення аварійних ситуацій при розгерметизації. Графито-фторопластові ущільнення мають практично необмежений термін експлуатації. Це дозволяє уникнути непотрібних витрат часових, людських і матеріальних ресурсів.

Набивання сальникові азбестові - це найбільш поширений ущільнювачий для герметизації рухомих і нерухомих з'єднань різних насосів і арматури при використанні в агресивному середовищі . Зазвичай проводиться у вигляді шнура з круглим або квадратним перетином способом діагонального або звичайного плетіння . Залежно від типу і просочення використовуються в лугах , нафтопродуктах , аміаку , слабокислих розчинах , воді . Робоча температура від - 70 ° С до + 450 ° С

comments powered by HyperComments

Последние