УКРАЇНА НЕ ОТРИМАЄ НОВИЙ ТРАНШ

21.07.2016 17:48

Україна не отримає найближчим часом кредитний транш від Міжнародного валютного фонду. Рада директорів ключового кредитора не вніс країну в розклад своїх засідань. Воно розплановано до 29 липня.

Про це повідомляє "УНІАН". У найближчі дні Рада директорів розгляне економічну ситуацію в 10 державах. До списку ввійшли Китай, Ірландія, ОАЕ, Корея, Афганістан та кілька держав, але Україну до нього не включили.

"Існує ще кілька невирішених технічних питань в рамках прийнятих Україною зобов'язань, які ми разом обговорили. Їх необхідно вирішити, оскільки ми не можемо мати наполовину виконану програму і сподіватися, що вона буде працювати. Робота повинна бути завершена, і ми сповнені надій, що президент Петро Порошенко та новий прем'єр-міністр прислухаються до цього, щоб виконати останні вимоги, яке Україна повинна виконати ", - пояснила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

У МВФ хочуть перенести вирішення українського питання. Фонд планує розглянути питання про продовження співпраці з Україною за програмою EFF після щорічних канікул ради директорів, а не в липні, як це хотіли зробити раніше. У Фонді заявили, що Україна поки що не "заробила" новий кредит.

Українська влада наполягала на тому, що Україна завершила технічні переговори з МВФ і розраховує на продовження співпраці. Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив, що в переговорах з Фондом поставлена ​​"велика жирна крапка".

Нагадаємо, МВФ у березні минулого року відкрив чотирирічну програму EFF для України. Сума траншів по ній становить близько 17 мільярдів доларів.

comments powered by HyperComments

Последние