В РАМКАХ МІНСЬКА ПІДПИШУТЬ НОВИЙ ДОКУМЕНТ ПРО ДОНБАС

18.07.2016 14:13

Тристороння контактна група планує підписати в режимі відеоконференції 14 липня документ про розведення сил на трьох ділянках конфлікту в Донбасі.

Про це повідомив у Мінську спеціальний представник ОБСЄ Мартін Сайдік, передає БЕЛТА.

"Сьогодні відбулися зустрічі всіх чотирьох робочих груп. Учасники робочої групи з безпеки продовжили розгляд основних питань про принципи розведення сил. Ця робоча група ще продовжить свою роботу сьогодні ввечері і, можливо, завтра. Її керівник сподівається підготувати для підписання тристоронньою контактною групою документ за трьома ділянкам. Ми плануємо підписання документа завтра в форматі відеоконференції", – сказав він.

Сайдік не уточнив, про які три ділянки йдеться, але зауважив, що напередодні фахівцям відмовили у відвідуванні цих територій.

Раніше українська сторона повідомила, що 13 липня на засіданні тристоронньої контактної групи відбудеться офіційне узгодження лінії розмежування на Донбасі.

Нагадаємо, 13 липня секретар РНБО Олександр Турчинов виїхав на передню лінію оборони на маріупольському напрямку у зв'язку з різким загостренням ситуації в зоні бойових дій.

comments powered by HyperComments

Последние