КУЛИК: СИТНИК ВИКОНУЄ «ЗАМОВЛЕННЯ» ПРОТИ МЕНЕ ЧЕРЕЗ СПРАВУ КУРЧЕНКА

14.07.2016 13:30

Відновлений на посаді військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик заявляє, що розслідування проти нього було розпочате через його втручання в розслідування так званих справ Сергія Курченка та екс-президента Віктора Януковича.

Апеляційний суд Києва ухвалив рішення про відновлення військового прокурора Костянтина Кулика на посаді після того, як Солом'янський районний суд відсторонив його на два місяці. На час досудового розслідування суд також заарештував 2 автомобіля, 3 квартири, земельну ділянку, 2 паркомісця, 1 нежитлове приміщення та ряд банківських рахунків, якими володіє Кулик. При цьому САП вважає, що рішення Апеляційного суду не спростовує підозру Кулику за статтею «незаконне збагачення».
Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик в ефірі радіостанції Голос Столиці підтвердив, що вже повернувся до виконання своїх обов'язків.
«Так, я вже працюю», - сказав Кулик і заявив, що продовжить розслідування справ через втручання в які, на його думку, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура розпочали процес проти нього.
«Я чітко бачу замовлення, яке виконується навіть не САПом, а я вже бачу, що воно виконується Ситником громадянином (Артем Ситник, директор НАБУ - ред.) щодо мене для того, щоб призупинити розслідування, тому що ці всі два роки, коли вони розслідували справу Курченка та Януковича, я чітко бачу, чому це не розслідувалася», - сказав він.
На його думку, в цьому задіяні також співробітники Генеральної прокуратури та інші топ-чиновники.
При цьому Кулик відмовився повідомити в ефірі по телефону прізвища людей, які нібито замовили слідство проти нього, назвавши їх опонентами, що блокують розслідування резонансних справ.
Раніше повідомив політолог Олександр Кочетков наголосив, що обшук в квартирі прокурора сил АТО Костянтина Кулика стався в той день, коли він повинен був представляти інтереси України в справі проти соратників Курченка.

comments powered by HyperComments

Последние