КУПИТИ БЕНЗОПИЛУ НЕДОРОГО

12.07.2016 03:59


Вибираючи з широкого асортименту, однозначно визначитися досить складно. Серед розмаїття численних можливостей, додаткових функцій і виробників заплутається навіть найдосвідченіший робочий. Щоб полегшити собі завдання, перш за все, необхідно визначитися з класом інструменту. Для цього варто точно представляти, з якими завданнями доведеться справлятися інструменту. Купити бензопилу недорого можна в нашому інтернет магазині САМРА за доступними цінами.

- Побутові бензопили здатні вирішувати лише нескладні завдання, коли працювати щодня у великих обсягах не потрібно. Також побутові бензопили стануть чудовими помічниками на дачі.
- Якщо ж бензопила буде використовуватися досить інтенсивно, і крім садових робіт будуть виконуватися ще й будівельні або лісозаготівля, то варто купити бензопилу напівпрофесійного класу.
- Якщо виконуються бензопилою завдання обмежуються допомогою в господарстві і інтенсивна лісозаготівля не входить у ваші плани, то на професійні бензопили не варто і поглядати. Ця техніка потужна, вона може працювати цілодобово завдяки великому моторесурсу. Та й до того ж для роботи з професійної бензопилою будуть потрібні спеціальні навички. http://samrem.com.ua/sad/tsepnye-pily

Характеристики бензопили  Forte, Werk
1) Ресурс роботи інструменту

Є дві точки зору, що визначають ресурс роботи обладнання. Думка звичайних користувачів сходиться до того, що повна поломка інструменту і є його максимальний ресурс. Експерти ж вважають, що повне використання ресурсу закінчується при першому ремонті двигуна. Потрібно уникати істотних навантажень бензопили і використовувати оптимальний робочий режим. Кожен виробник складного інструменту докладає до нього інструкцію, з описом експлуатації цього обладнання. Дотримання цієї інструкції, гарантовано, збільшить тривалість роботи інструменту.

2) Потужність бензопили

Важливим параметром є потужність. Залежно від неї буде варіюватися вага інструменту і навантаження, яку зможе витримати бензопила. Потужність у професійній пилки коливається від 2,5 до 6 кВт.

3) Гальмування віддачі

Інший важливий параметр вибору бензопили - віддача. При зіткненні пили з деревом, пилу завжди відкидає назад. Цю проблему вирішують за допомогою інерційного гальма, або захисного сектора. Інерційний гальмо зупиняє пилку при аварійній ситуації, а захисний сектор, у вигляді спеціального щитка, одягається на кінець пилки. Варіант другий вже не такий актуальний, тому краще купити бензопилу, що має інерційний гальмо в своїй комплектації.

4) Антивібраційна система

При довгій роботі з бензопилою, суглоби рук отримують значне навантаження. Тому перед тим, як купити бензопилу варто звернути увагу, чи встановлений в ній антівібратор. Рекомендується потримати її включеною, щоб відчути, наскільки легко з нею працювати. Купити бензопилу недорого з антивібраційною системою по вигодной ціною можна тут.

5) Комплектація бензопили

На параметри пильної шини слід максимально акцентувати увагу. Така шина зроблена зі спеціальної пластини, яка закріплює ланцюг. У моделях для побутового використання, шина досить вузька і у неї несильний зворотний удар. Щоб домогтися жорсткості кріплень в конструкції, межпластінчатую порожнечу заповнюють поліамідом. У бензопилах професійного рівня використовують шини, в яких головки змінні.

Настільки ж важливою характеристикою є довжина шини. Для кожного виду робіт є рекомендована довжина, яка обов'язково вказана в техпаспорті інструменту. Отже, довга шина може створити сильний опір в момент роботи двигуна, ніж буде сприяти швидкому зносу гарнітури, збільшеному витраті палива.

comments powered by HyperComments

Последние