СИРІЯ: НОВІ БОЇ В АЛЕППО МІЖ ПОВСТАНЦЯМИ І УРЯДОВИМИ ВІЙСЬКАМИ

11.07.2016 23:47

Противники сирійського президента Башара Асада почали наступ в Алеппо зранку у понеділок, 11 липня, обстрілом підконтрольних уряду кварталів та перестрілками з урядовими військами у центрі міста. Про це з посиланням на Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомляє агенція Reuters.
За даними Центру, сирійська авіація бомбардувала підконтрольні повстанцям території у місті та на північ від нього. Опозиція випустила понад 300 снарядів по західній, контрольованій урядом частині міста у відповідь на просування військ Асада та захопленнями ними стратегічно важливої дороги.


Державні ЗМІ Сирії пишуть про вісім загиблих, десятки поранених та зруйновані будівлі. Пов'язаний з "Аль-Каїдою" екстремістський "Фронт аль-Нусра" заявив, що також веде наступ у цій зоні та бореться із урядовими військами біля міського ринку. Озброєні групи "Вільної сирійської армії" заявили, що саме вони зараз контролюють повстанську частину міста. Радник об'єднання Осама Абу Зейд визнав, що в Алеппо "йде операція", проте не став коментувати від імені груп, натомість дистанціював їх від заяв і дії "аль-Нусри".

comments powered by HyperComments

Последние