СУД ЗААРЕШТУВАВ 20 СВЕРДЛОВИН КОМПАНІЇ ЗЛОЧЕВСЬКОГО

13.07.2016 09:42

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури й наклав арешт на 20 свердловин однієї з найбільших газодобувних компаній "Еско-Північ", що належить колишньому міністру екології й природних ресурсів Миколі Злочевському.
Про це сказано в ухвалі суду від 1 липня, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.
Зокрема, були арештовані 2 свердловини на Деркачівсько-Войтенівській площі, 5 свердловин - на Карайкозівському родовищі, 12 - на Ракитнянському родовищі й 1 - на Роганській площі (усі - Харківська область).
Разом з арештом суд заборонив ТОВ "Енергосервісній компанії "Еско-Північ" продавати добуті на свердловинах вуглеводні.
Арешт був накладений у рамках досудового розслідування Генпрокуратури №42014000000000375 від 7 липня 2014 року відносно присвоєння коштів посадовими особами ДК "Укргазвидобування" протягом 2010-2014 років при виконанні договорів про спільну діяльність, а також по підозрі в ухилянні від сплати податків посадовими особами рада компаній із групи Burisma.
У рамках цього ж провадження, суд заарештував 12 свердловин ТОВ "Перша українська газонафтова компанія" (належить Злочевському) на Пролетарському родовищі в Дніпропетровській області й 1 свердловину "Системойлінженеринг" (належить кіпрській "Diloretio Holdings Ltd) на Водянівській площі в Харківській області.
Як повідомлялося, Злочевський є власником компанії Burisma Holdings, що заснована у 2002 році.
У її склад входять 4 операційні компанії, що займаються розробкою родовищ і видобутком вуглеводнів, - енергосервісна компанія "Еско-Північ", "Парі", "Перша українська газонафтова компанія" і "Алдеа".
Burisma Holdings володіє 20 ліцензіями на видобуток вуглеводнів у Україні.

comments powered by HyperComments