СТРІЛЕЦЬ, ЯКИЙ УБИВ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ В ДАЛЛАСІ, ПЛАНУВАВ МАСШТАБНИЙ ТЕРАКТ

12.07.2016 22:32

Колишній військовий Міка Джонсон, який убив п'ятьох поліцейських під час демонстрації проти поліцейського насильства в Далласі, штат Техас, планував масштабніший теракт, і тренувався в підривній справі. Про це заявив начальник поліції міста Девід Браун, повідомляє CNN.

Як зазначив головний поліцейський Далласа, в будинку стрільця при обшуку поліція виявила матеріали для виготовлення вибухівки, а також журнал для записів, з якого випливає, що ліквідований злочинець практикувався в підривній справі, очевидно прогнозуючи ураження серйозної цілі.

"Підозрюваний вважав свої вчинки праведними та вірив, що, вбивши офіцерів, він змусить нас заплатити за так зване поліцейське свавілля по відношенню до афроамериканців", - пояснив темношкірий начальник поліції.

Браун також повідомив, що перед смертю Джонсон залишив на стіні напис своєю кров'ю "RB", що підтверджує версію про те, що він був поранений на сходах торгового центру перед ліквідацією в підвалі.

Поліції поки не вдалося розшифрувати значення послання.

Нагадаємо, під час акції протесту в місті Даллас проти вбивств поліцейськими темношкірих у штатах Луїзіана і Міннесота, виникла стрілянина, під час якої було вбито кількох співробітників поліції.

Пізніше зловмисник був оточений поліцією та ліквідований за допомогою робота з вибухівкою. Перед смертю, під час переговорів з поліцією, стрілок заявив, що збирався вбивати тільки білих поліцейських.

Пізніше з'ясувалося, що нападника звали Міка Джонсон, він служив в американській армії в Афганістані, при обшуку його помешкання було знайдено зброю та вибухівку.

comments powered by HyperComments

Последние