ЛУЦЕНКО ОБІЦЯЄ НАРДЕПАМ НЕ ОСТАННЄ ПОДАННЯ НА АРЕШТИ

05.07.2016 15:31

Сьогоднішнє подання на арешт народного депутата не буде останнім. Про це з трибуни Верховної Ради заявив генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє gazeta.ua.

"Шановні народні депутати, це не перше і обіцяю вам не останнє подання на притягнення до відповідальності народного депутата України", - заявив він.

За словами Луценка, у сесійні залі є "більшість чесних людей".

"Тому прошу послідовно проголосувати тричі "За" - притягнення, затримання і арешт народного депутата Онищенка", - продовжив генпрокурор.

Також він додав: ті, хто не голосують, мають дві причини. "Або солідарність із корупційними діяннями пана Онищенка. Або пряме кормління із рук газової мафії", - заявив Луценко.

"Не Верховна Рада засуджує депутата Онищенка. Вона відкриває лише можливість українському судочинству прийняти щодо нього справедливе і законне рішення", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, 29 червня Регламентний комітет рекомендував парламенту розглянути згоду на арешт Онищенка. За це одностайно проголосували 7 присутніх депутатів.

Онищенка підозрюють у причетності до схеми відмивання грошей у товаристві "Укргазвидобування". У Антикорупційному бюро вказали на організацію злочинного угруповання, яке реалізовувало природний газ за заниженою ціною. Завдані державі збитки оцінили в 3 млрд грн.

comments powered by HyperComments