АВАКОВ АНОНСУВАВ РАДИКАЛЬНУ РЕФОРМУ НА ДОРОГАХ

04.07.2016 10:43

Наступного року по всій країні введуть систему автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху. Про це в Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Запустили пілотний проект роботи системи автоматичної фіксації порушень. Будьте уважніші, зовсім скоро працюватиме не пілот. І нараховуватимуть не умовні штрафи, а реальні - без участі поліцейського", - повідомив він.

За словами міністра, це дозволить істотно знизити рівень аварійності на дорогах, зменшить кількість загиблих і травмованих громадян.

На сьогодні в Україні збільшилася кількість ДТП на 26%. ДТП з постраждалими за шість місяців до: 2015 рік - 9 900 осіб, 2016 - 12 500 осіб.

"Ви будете сміятися, але за шість годин тестового режиму всього на трьох камерах відеофіксації зафіксовано порушень на суму штрафів близько 3 мільйонів гривень. А якщо цих камер буде п'ять тисяч? Для того, щоб був порядок і комфорт на дорогах, доведеться зайнятися самодисципліною кожному з нас", - заявляє Аваков.

Нагадаємо, 14 липня 2015 року Верховна Рада прийняла закон, який передбачає введення в дію системи автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху.

comments powered by HyperComments

Последние