ПРЕЗИДЕНТА ПРОСЯТЬ ЗАБОРОНИТИ ТУРПОЇЗДКИ ДО КРИМУ

01.07.2016 19:58

На сайті президента України Петра Порошенка 30 червня розмістили петицію, в якій закликають заборонити туристичні поїздки до анексованого Криму і з нього. Автор петиції Василь Коваль пропонує заборонити юридичним особам України організацію туристичних поїздок до Криму і дозволяти відвідувати лише близьких і родичів після відповідної перевірки і з дозволу українських правоохоронців.

"Взяти приклад із США та ЄС – заборонити своїм громадянам (і всім іншим) туристичні поїздки до/з Криму, дозволити лише відвідування близьких родичів тим, хто їх там/тут дійсно має з оформленням дозволів на поїздку в МВС після перевірки родинних зв'язків", - сказано в тексті петиції.

За порушення режиму автор петиції вимагає "вносити громадян до списку", а в подальшому - "забороняти перетин кордону в будь-якому напрямку". "Нехай назавжди залишаються там. Контроль має бути як із Чорнобилем", - сказано в петиції.

У документі також наводять приклади окупації північної частини Кіпру, після чого громадянам Кіпру заборонили відвідувати окуповані території протягом близько 30 років.

В Україні неодноразово звучали заклики заборонити перевезення до анексованого Росією Криму. Офіційно транспортне сполучення між півостровом і материковою частиною України закрили наприкінці 2014 року.

Нагадаємо, раніше Росія не пустила до Криму активістів ДНР та ЛНР.

comments powered by HyperComments

Последние