ЯК ВИБРАТИ ЛЮСТРУ ПРАВИЛЬНО

30.06.2016 15:30

Сучасний ринок переповнений всілякими товарами для дому, в тому числі і люстрами. Саме тому важливо знати як вибрати люстру серед цього розмаїття. Кожен потенційний покупець повинен розуміти, що від світильника залежить загальний вигляд інтер'єру і його сприйняття, адже все легко зіпсувати навіть найменшої деталлю. Люстра - це не тільки предмет декору, але і найважливіший елемент, який виконує функцію освітлення. Від неї залежить ваш настрій, працездатність і навіть психологічний стан. Тьмяне світло пригнічує, навіває сонливість і втому, а надмірно яскравий не дає працювати в повну силу і стомлює очі.

Якщо ви вирішили купити люстру в Києві, вам необхідно спочатку уважно вивчити асортимент, виміряти площу своєї кімнати, визначити бюджет покупки, а потім, слідуючи нижче вказаним правилам, вибрати найбільш підходящу.

Щоб ви були задоволені покупкою, в першу чергу, світильник повинен подобатися вам зовні. Потім варто звернути увагу на тип кріплення люстри. Деякі світильники кріпляться на гачок. Як правило, це класичні вироби, які підійдуть для приміщень з високими стелями. Наприклад, кришталеві люстри НЕ впишуться в надмірно строгий або сучасний інтер'єр. Але порівняно нові течії в дизайні приміщень вимагають зовсім іншого підходу. Стельові люстри можуть кріпитися на спеціальну планку, і займати менше вільного місця. Такі вироби підійдуть практично для будь-якого приміщення, навіть з низькими стелями. Крім того, асортимент стельових люстр настільки широкий і різноманітний, що потенційний покупець зможе без складнощів вибрати той варіант, який підходить для його кімнати найкраще.

Також необхідно звернути увагу на кількість плафонів, оскільки від них залежить потужність люстри. Будь-який світильник розрахований на лампочки певної потужності. Є кілька простих правил, дотримуючись яких ви не прогадаєте з кількістю світла. Для приміщень, в яких світло грає другорядну роль, досить люстри сумарною потужністю 80-100 Ватт. Для дитячої кімнати або кухні потрібно вибирати люстру від 100 до 150 Ватт, а якщо вам потрібен світильник у вітальню, варто звернути увагу на вироби потужністю від 150 до 300 Ватт.

Є ще деякі нюанси, які не варто випускати з уваги, наприклад, колір плафонів. Найбільш сприятливими відтінками вважаються білий, бежевий, жовтий, світло-помаранчевий і світло-зелений. Фіолетовий і синій може надавати гнітючу дію на вашу психіку, а червоний - викликати роздратування і агресію.

comments powered by HyperComments

Последние