ЗАХІД ВТОМИВСЯ ВІД УКРАЇНИ - ЛЕЩЕНКО

30.06.2016 10:58

Бездіяльність української влади в боротьбі з корупцією веде до погіршення відносин із Заходом. Про це написав народний депутат Сергій Лещенко у своєму блозі на "Новом времени".

"Медовий місяць України і Заходу закінчився. Провал у боротьбі з корупцією і уповільнені реформи зробили свою справу: наша країна втомила європейців", - написав Лещенко.

Він нагадав, що у Німеччині на передвиборчій кампанії активно пропагуватимуть зняття санкцій із Росії, які викликають невдоволення у громадян.

"Вибори в Бундестаг відбудуться трохи пізніше, ніж за рік. На роль передвиборчої розмінної карти підійшла Україна. Крім того, Берлін роздратований затягуванням виконання Україною Мінських угод. Роздирається внутрішніми проблемами, німецькі лідери хочуть закрити хоча б один фронт - український, тому вимагають втілити Мінськ в життя, щоб продемонструвати виборцю свою ефективність. Втома від України, яка накотилася на німців, - це надовго. І політичне тло не сприяє зміні настрою", - констатує нардеп.

Окрім того, наступного року відбудуться вибори президента у Франції, можлива зміна влади в Нідерландах, зазначає Лещенко. Зміна керівництва там буде негативною для України.

"Звинувачувати в тому, що відбудеться, слід лише своїх президента, парламент і уряд, які виявилися нездатними йти у відкритий бій проти корупції. Погіршення відносин із Заходом на тлі корупції стане точкою неповернення для нинішньої влади просто тому, що їй стане ніде брати гроші для виживання. Допомога Брюсселя і Вашингтона на антикорупційному фронті була б неоціненною, якби її пов'язали з покаранням злодіїв, а проти особливо нетямущих ввели прямі санкції", - наголосив депутат.

Як відомо, Європейський Союз 1 липня подовжить економічні санкції проти Російської Федерації через агресію в Україні.

comments powered by HyperComments

Последние