УПОВНОВАЖЕНИЙ ПРЕЗИДЕНТА НАТЯКНУЛА, ЩО САВЧЕНКО ПІДІГРАЄ КРЕМЛЮ

23.06.2016 16:00

Розмови про будь-яке скасування санкцій проти Росії неприпустимі до повного виконання Мінських домовленостей. Про це у своєму Facebook написала Ірина Геращенко, уповноважений президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, предає gazeta.ua.

"Усі розмови про можливість поступового зняття санкцій із РФ - це підіграванні Кремлю. Це сценарій Путіна: шантажувати світ, мовляв, три дні не стріляють, трьох заручників звільнили - знімайте економічні санкції і залиште персональні проти Гіркіна і якогось Кисельова. Це золота мрія Кремля. Тому ми маємо всіма силами боротися проти будь-яких спроб завести волинку про поступове зняття санкцій", - сказала Геращенко.

Вона наголосила, що Росія є організатором війни. А терористи ДНР і ЛНР - лише "нікчемні маріонетки Кремля".

"З ким там розмовляти? З учорашніми охоронцями бандитів, які самі стали вбивцями і назвали себе прем'єрами і спікерами, хизуються своєю участю в бойових діях проти мирних населених пунктів Украіни? Всі ці псевдоінститути мають бути ліквідовані. А їхні ватажки - в Гаагу", - додала Геращенко.

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко вважає правильним поступово знімати антиросійські економічні санкції, але залишити при цьому персональні.

comments powered by HyperComments

Последние