САВЧЕНКО РОЗПОВІЛА, ЯК СПІВАЛА З РОСІЙСЬКИМ КОНВОЄМ УКРАЇНСЬКІ ПІСНІ

23.06.2016 14:39

Народний депутат, колишня полонена Надія Савченко розповіла, як до неї ставився конвой, коли вона перебувала за ґратами в Росії. Про це пише "ТСН"

"З конвоями були різні стосунки. В одному певному московському конвої були хлопці непогані, веселі, як всі солдафони. Ми з ними непогано знаходили спільну мову, поки одного разу один не сказав "говори на нормальном языке, мы на чурбанском не понимаем". Я тоді вибухнула і сказала начальнику конвою, якщо не може тримати своє стадо в рамках, тоді буде за нього відповідати як офіцер. У них були проблеми, навіть, здається, звільнили того хлопця, який це сказав", - розповіла нардеп.

"У Ростові був чудовий конвой. Ми з ними співали українські пісні і вони прекрасно мене розуміли українською, і ділилися з ними їжею, і не було проблем з сигаретами. Все було чудово", - додала вона.

Нагадаємо, Савченко пробула у російському полоні 709 днів. Луганські бойовики захопили її влітку 2014 року, потім переправили через кордон в РФ. Повернулася в Україну 25 травня.

comments powered by HyperComments

Последние