ЛЕЩЕНКО ПРОКОМЕНТУВАВ РОЗМОВИ ПРО ВИКЛЮЧЕННЯ З ФРАКЦІЇ

23.06.2016 13:00

Народний депутат Сергій Лещенко не має наміру залишати фракцію "Блок Петра Порошенка". Про це він сказав в ефірі одного з телеканалів, передає gazeta.ua.

"Я не вважаю, що я повинен йти. Тим більше дарувати цей мандат, який мені дали люди. Для того, щоб замість мене зайшла чергова кума президента в список або якийсь "смотрящий" і сів на потоки, і почав далі грабувати Україну. Тому, я вважаю, якщо є воля, то нехай фракція приймає це рішення. Я його сприйму з гордо піднятою головою і вважатиму це визнанням своїх заслуг у боротьбі з корупцією. Звичайно, з політики я нікуди не йду", - сказав Лещенко.

Він наголосив, що не зрадив принципів, із якими ішов на вибори.

"Усі казали про боротьбу з корупцією, усі казали про деолігархізацію, деофшоризацію, усі казали про європейські цінності. Чому повинні виходити ті, хто залишилися вірними своїм ідеалам? Чому повинні залишатися ті, хто зрадили навіть не просто ці програми, а зрадили Майдан, який привів цих людей до влади? Я вважаю, що повинні йти ті, хто зраджує, а не ті, хто сповідує принципи, із якими вони йшли на вибори", - упевнений Лещенко.

Раніше голова фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Гринів заявив, що не проти виключення народного депутата Сергія Лещенка.

 

comments powered by HyperComments