У ДЕРЖДЕПІ РОЗПОВІЛИ, ЧОГО ОЧІКУЮТЬ ВІД ВІЗИТІВ НУЛАНД ДО УКРАЇНСЬКОЇ І РОСІЙСЬКОЇ СТОЛИЦЬ

23.06.2016 10:24

У Держдепі розповіли, чого очікують від візитів Нуланд до Києва і Москви.

Нинішні візити помічника держсекретаря США Вікторії Нуланд до української і російської столиць відбуваються в продовження переговорів щодо просування повної імплементації Мінська. Про це зазначив у середу під час брифінгу у Вашингтоні речник Держдепартаменту США Джон Кірбі, передає Укрінформ.

"США хочуть бачити повне виконання Мінських домовленостей якомога швидше. Це сприятиме миру та безпеці в Україні. Це буде добре для відносин між Росією і Україною, а також для відносин США і союзників із Росією, якщо ми зможемо просуватися в цьому питанні", - зазначив речник Держдепу.

Він нагадав, що Вікторія Нуланд вже відвідувала Київ у квітні, а Москву - в травні, та провела зустрічі з високопоставленими представниками влади. Нинішні зустрічі, за словами Кірбі, відбуваються "у продовження попереднього спілкування", а також зусиль, спрямованих на повну імплементацію Мінських домовленостей.

"Ми вважаємо, що дуже важливо продовжувати переговори", - підкреслив представник зовнішньополітичного відомства США.

При цьому він вкотре нагадав слова президента США Барака Обами: "Якщо Мінські домовленості будуть реалізовані, санкції (проти РФ – ред.) можуть бути скасовані".

 

comments powered by HyperComments

Последние