НА ДОНБАСІ РОСТЕ НАРОДНИЙ СПРОТИВ ПРОТИ СЕПАРАТИСТІВ

20.06.2016 13:04

Два тижні поспіль російські окупанти гатять з густонаселених районів міста Горлівка по позиціях сил АТО, а одного дня навіть розгорнули важку артилерію неподалік від передової патрульної бази ОБСЄ. Бойовики використали спостерігачів ОБСЄ для "живого щита". Про це повідомив Віталій Іванов, прес-офіцер штабу АТО.

Українські військові не ведуть вогонь по районах, в яких проживає цивільне населення.

"Кілька діб тому, місцеві жителі Калинівського району в тимчасово окупованій Горлівці здійснили профілактичну бесіду з бойовиками. В результаті три бойовики отримали важкі травми, зазначили у прес-центрі. - Натомість місцеві жителі селища Південний (Стара колонія) міста Докучаєвськ Донецької області після невдалого обговорення на місцевому рівні, підготували та направили на адресу голови, так званої, "ДНР" Захарченка відкритого листа. Де ультимативно вимагали припинити практику облаштування своїх артилерійських позицій для обстрілів сил АТО в житлових кварталах мікрорайону".

Дуже розлюилося місцеве населення, коли бойовики почали вести вогонь з території сільськогосподарського призначення, засіяної зерновими культурами. Зіпсовані важкою технікою та вогнем у відповідь поля вже не дадуть очікуваного врожаю.

Тенденція до зародження на тимчасово окупованих територій народного спротиву незаконним збройним формуванням набирає чималих обертів.

comments powered by HyperComments

Последние