ПОРОШНЕНКО З ОЛАНДОМ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО ВІЙНУ І ЦІЛІСНІСТЬ УКРАЇНИ

20.06.2016 16:58

21 червня президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Франції, повідомляє прес-служба глави держави.

"Програмою візиту передбачено зустрічі глави української держави з президентом Франції Франсуа Олландом, головою Національних зборів Франції Бартолоном та головою Сенату Франції Ларше", – йдеться в повідомленні.

Зустріч президента України Петра Порошенка та президента запланована на 11:00 у Єлисейському палаці. Основними темами переговорів лідерів двох країн будуть двосторонні відносини між країнами, виконання Мінських домовленостей, мирне врегулювання конфлікту на сході України, санкції проти Росії, а також питання відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

Верхня палата парламенту Франції, Сенат закликала поступово і поетапно скасовувати санкції проти Росії. Таке полегшення економічних та індивідуальних санкцій Сенат пропонує пов'язати з істотним поступом у виконанні мінських домовленостей.

У квітні Національні збори, нижня палата французького парламенту висловили бажання, щоб Франція виступила проти продовження санкцій Євросоюзу щодо Росії, і закликали уряд своєї країни почати переговори про якнайшвидше скасування цих санкцій.

comments powered by HyperComments

Последние