САВЧЕНКО В СТРАСБУРЗІ ОЧІКУЄ "РУХУ В ОДНОМУ НАПРЯМКУ З ЄВРОПОЮ"

20.06.2016 12:53

Нардеп Надія Савченко почала свою роботу в ПАРЄ і очікує "руху в одному напрямку з Європою". Про це вона сказала в коментарі УНІАН перед початком пленарного засідання ПАРЄ, яке пройде з 20 по 24 червня в Страсбурзі.

"У першу чергу я повернулася, починаю просто працювати - це моя робота. З іншого боку, я очікую руху в одному напрямку з Європою, злагоди, порозуміння і чітких дій", - заявила Савченко.

Перед початком пленарного засідання Савченко зустрінеться з президентом Європейської народної партії Жозефом Долем.

У коментарі УНІАН Доль сказав, що він буде говорити, зокрема, про те, якою була її ситуація в тюрмі і які її плани на майбутнє.

Разом з тим, радник голови СБУ Юрій Тандіт вважає, що виступ Савченко на сесії ПАРЄ допоможе у звільненні українських заручників.

Про це він сказав в ефірі 112 каналу, повідомляє Укрінформ.

"Делегація українська перебуває у Страсбурзі. Сьогодні я говорив з Надією Савченко, яка  виступатиме на сесії ПАРЄ. Надія налаштована дуже продуктивно. Впевнений, що її виступ допоможе нам у реалізації плану щодо звільнення всіх наших хлопців", - сказав Тандіт.

Як відомо, ця сесія ПАРЄ буде для Савченко першою після її ув'язнення. Савченко є членом української делегації в ПАРЄ і входить до складу комітету асамблеї з питань міграції.

comments powered by HyperComments