ПІСЛЯ BREXIT ШЛЯХУ НАЗАД НЕ БУДЕ, - КЕМЕРОН ДО БРИТАНЦІВ

20.06.2016 14:40

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявляє, що у разі, якщо більшість громадян країни під час референдуму щодо можливості виходу Великобританії зі складу Європейського Союзу (Brexit) проголосують "за", шляху назад уже не буде.

Із таким зверненням до співгромадян він виступив зі сторінок видання The Sunday Telegraph.
"Якщо ви не впевнені, не ризикуйте, виходячи зі складу ЄС. Якщо ви не знаєте, не робіть цього", - наголосив прем’єр, інформує DW.
"Якщо ми вийдемо зі складу ЄС і швидко з'ясується, що це велика помилка, не буде можливості передумати і все виправити", - попередив Кемерон.
Як зазначав голова Євроради Дональд Туск вихід Великобританії з Євросоюзу загрожує руйнівними наслідками.
Нагадаємо, референдум щодо членства Британії у Євросоюзі відбудеться 23 червня.
Нещодавно колишній мер Лондона Борис Джонсон порівняв цілі ЄС з цілями Німеччини часів Адольфа Гітлера, заявивши, що дії і тих, і тих мають на меті об'єднати Європу під один "авторитет".
Натомість президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер вважає, що вихід Великої Британії з Євросоюзу призведе до "непередбачуваних наслідків для усіх європейців".
Зазначимо, згідно з останнім опитуванням, кількість прихильників Brexit перевищила кількість тих, хто виступає за збереження Великої Британії в складі Євросоюзу.

comments powered by HyperComments