ШВЕЙЦАРІЯ - ФРАНЦІЯ: ЗБІРНІ ЗІГРАЛИ НУЛЬОВУ НІЧИЮ, ЯКА ДОЗВОЛИЛА ЇМ ВИЙТИ В ПЛЕЙ-ОФФ

20.06.2016 00:37

Фартовій двоматчевій серії Франції, яка нудно грала з албанцями і румунами, але за рахунок шалених голів у кінцівці все ж таки виграла, прийшов кінець. "Триколірні" знову провели нудний матч, але Швейцарія не змогла покарати суперника за атакуючу одноманітність.

Новини за темою: Швейцарія - Франція: Онлайн-трансляція матчу Євро-2016
На тлі французької зневіри, виділявся тільки Поль Погба, який в перші 15 хвилин завдав 3 небезпечних удару. Але й він якось поник по ходу гри. Непогано підсилив атаку Пайє, який на подив багатьох не потрапив у старт, хоча був кращим у перших двох матчах.

Близько 60% часу володіла м'ячем саме Швейцарія, хоча склад французів, з їх сильною середньою лінією дозволяє їм по ідеї будувати гру першим номером, а не просто вибігати в контратаки. При цьому моментів як таких було створено у них небагато, більшість - просто удари здалеку.

Швейцарія ж не змогла скористатися такою ситуацією і положенням першого номера і створила ще менше моментів через позиційний наступ.

Сказати по правді, матч був не дуже цікавим. Однак такий розклад дозволяє обом збірним вийти в плей-офф: Франція з першого місця, а Швейцарія - з другого.

З футбольного не здивувало кількість браку інвентарю: за матч порвалися чотири "пумовські" футболки гравців збірної Швейцарії і лопнув м'яч.

Вільнев-Аск, "П'єр Моруа"
Євро-2016, група А
Швейцарія - Франція

Швейцарія: Зоммер, Ліхтштайнер, Шер, Джуру, Родрігес, Бехрамі, Джемаили, Джака, Шакірі (Фернандес, 79), Эмболо (Саферович, 74), Мехмеді (Ланг, 83)
Франція: Льоріс, Жалле, Рамі, Косельні, Евра, Кабай, Сіссоко, Погба, Грізманн (Матьюді, 78), Жиньяк, Коман (Пайє, 63)

comments powered by HyperComments

Последние