ГРОЙСМАН РОЗПОВІВ, ЯК БУДУТЬ ВИРІШУВАТИ ПИТАННЯ РОСІЙСЬКОГО БОРГУ

17.06.2016 14:06

Питання повернення Україною $3 млрд боргу, які Росія в 2013 році виділила уряду Януковича, потрібно вирішувати в міжнародних судах, але при цьому треба розуміти, що насправді Росія винна Україні набагато більше, зокрема, внаслідок окупації Криму.

Про це зазначив під час прес-конференції в четвер у Національному прес-клубі в Вашингтоні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає "Укрінформ".

"Я думаю, що це (питання "російського" боргу – ред.) потрібно вирішувати правовим шляхом, і зараз відбуваються відповідні юридичні процедури, які визначать долю наших відносин, у тому числі у фінансовій сфері", – відповів український прем'єр на запитання російського журналіста про позицію Києва у цій справі.

При цьому Гройсман висловив переконання, що насправді є дуже великий борг Росії перед Україною, і його потрібно компенсувати.

"Цьому дуже би сприяла деокупація Криму, звільнення частин і територій, які захоплені російськими військами", – відзначив прем'єр.

Також Гройсман наголосив, що це було б гарним підгрунтям для подальшого врегулювання ситуації у фінансових розрахунках.

Як відомо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман у вівторок, 14 червня, розпочав візит до США. Він триватиме три дні.

У середу глава уряду провів зустрічі з лідером республіканської більшості Палати представників США Кевіном Маккарті, представником нижньої палати Конгресу США Полом Райаном, адміністратором USAID Гейл Сміт і міністром енергетики Ернестом Монізом. Із віце-президентом США Джозефом Байденом обговорили питання реформ в Україні.

comments powered by HyperComments

Последние