В ЧЕТВЕР РАДА МОЖЕ ВЗЯТИСЬ ЗА ГРОШІ ЯНУКОВИЧА

14.06.2016 16:39

Фракція "Народний фронт" наполягатиме на розгляді парламентом законопроекту про спецконфіскацію в четвер, 16 червня. Про це журналістам заявила заступник лідера фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар за підсумками засідання фракції, повідомляє gazeta.ua.

"Наш комітет їздив у зону АТО на виїзне засідання. І те, що ми там побачили, реально вражає. Я хочу сказати, що без розв'язання питання війни про якісь інші питання ми не можемо говорити. Нашим солдатам скоро вже не буде чим стріляти. Якщо зараз не розв'яжемо питання, як забрати кошти Януковича й спрямувати їх на оборонний комплекс із тим, щоб ми могли банально виготовляти патрони, то всі ці клоунади й розмови політикам можуть дорого обійтися. Ми будемо вимагати закону про спецконфіскацію коштів Януковича в четвер", - зазначила вона.

Водночас лідер фракції Максим Бурбак заявив: "Щодня на сході гинуть люди. А дехто займається популізмом з трибуни, а не голосує за закон. Це наша жорстка позиція: в четвер має бути проголосований закон про спецконфіскацію".

Нагадаємо, сьогодні Комітет ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності зняв з розгляду проект закону України №4057 про спецконфіскацію.

comments powered by HyperComments

Последние