www.antikor.com.ua

САДОВИЙ ХОЧЕ ВВЕСТИ НАДЗВИЧАЙНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ СТАН У ЛЬВОВІ ТА ОБЛАСТІ

07.06.2016 14:54

Мер Львова Андрій Садовий просить у президента Петра Порошенка та прем'єра Володимира Гройсмана ввести надзвичайний екологічний стан у Львові, Грибовичах та Малехові. Про це йдеться у повідомленні на сайті Львівської міської ради, повідомляє gazeta.ua.

"На сьогодні у нас дві головні проблеми. Перша - ситуація на самому полігоні. Є загроза повторного обвалу і, відповідно, загроза для водойм з інфільтратами. Друга проблема – вивіз сміття зі Львова. Стоїть питання про безпеку понад 700-тисячного міста. Ми отримали його у спадок від СРСР. Маємо чіткі плани, як вирішити ситуацію в комплексі, але потребуємо допомоги з боку держави", - заявив мер Садовий.

Він просить владу знайти місце для вивозу сміття. Пришвидшення процедури погодження з боку Мінрегіонбуду проекту співпраці з Європейським інвестбанком з питань рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. А також будівництва заводу глибинної переробки сміття.

І розслідувати причину пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Нагадаємо, троє рятувальників провалилися на Грибовицькому сміттєзвалищі в селі Великі Грибовичі Жовківського району поблизу Львова. Чоловіки долали наслідки пожежі, що виникла 28 травня ввечері.

comments powered by HyperComments