НА ГРИБОВИЦЬКОМУ СМІТТЄЗВАЛИЩІ ПІД ЛЬВОВОМ ЗНОВУ ЗАГОРЯННЯ

10.06.2016 18:53

Для продовження пошукових робіт на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом чекають висновків геодезистів, обстежено більше половини завалу

Про це повідомив спікер Державної служби з надзвичайних ситуацій Львівщини Віталій Туровцев в ефірі «112 Україна».

За його словами, рятувальники припиняють роботи в темний період доби через велику загрозу обвалу, а також неможливість вести моніторинг стану гори вночі. Пошукові роботи поновлюються лише після висновків геодезистів, які підтверджують, що гора стабілізувалася.

«Зараз проводиться проливка окремих осередків загоряння, саме на схилі, при цьому подавати воду на всі місця не можна, тому що це збільшує навантаження на гору і може відбутися повторний зсув», — сказав Туровцев.

За його даними, наразі обстежено вже приблизно 55% всього завалу, решта території поки перебуває в зоні можливого зсуву.

«Висота коридорів, якими рухається спецтехніка, сягає 6 м у висоту. Тому якщо станеться обвал, ми просто не встигнемо відвести особовий склад і техніку», — підкреслив спікер ДСНС регіону.

Як повідомляв «Ракурс», напередодні ввечері на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом були тимчасово припинені пошуково-рятувальні роботи через загрозу нового зсуву.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників ДСНС накрило обвалом, коли вони оглядали місце масштабної пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова. Ще двох рятувальників госпіталізували у важкому стані. Наступного дня були знайдені тіла трьох загиблих рятувальників.

comments powered by HyperComments

Последние