НАПАДИ НА МАГАЗИНИ ЗБРОЇ У КАЗАХСТАНІ: ШЕСТЕРО ЗАГИБЛИХ

08.06.2016 21:40

Під час перестрілок кількох озброєних нападників вдалося знешкодити, інші - переховуються. У МВС кажуть про нападників як про "прихильників нетрадиційних релігійних течій".
 Waffen USA Verkauf Verschärfung der Waffengesetze 2013
У місті Актобе в Казахстані у неділю, 5 червня, шість осіб загинули внаслідок нападів на магазини зброї, ще більше десяти отримали поранення, повідомляє прес-служба МВС країни. При нападі на перший магазин було вбито продавця та одну людину поранено. Приблизно за годину було вчинено напад на магазин зброї, розташований у військовій частині національної гвардії. "У військовій частині при відбитті нападу загинув офіцер і один військовослужбовець-контрактник, 9 військових поранено", - повідомив агентству "Інтерфакс-Казахстан" речник міністерства Алмас Садубаєв.
У ході перестрілок згодом було вбито трьох нападників, одного - поранено, ще одного - затримали. "Кілька злочинців заблоковано, кільком нападникам вдалося втекти. Тривають заходи з їхнього затримання", - сказав речник і додав, що нападники є "прихильниками нетрадиційних релігійних течій".
У місті ввели план антитерористичної операції і порадили мешканцям не виходити з домівок. Водночас у МВС поки не підтвердили інформацію про захоплення зловмисниками автобуса із заручниками, яка була поширена у соціальних мережах.

comments powered by HyperComments

Последние