КУРДИ НАБЛИЗИЛИСЯ ДО ОДНОГО ЗІ СТРАТЕГІЧНО ВАЖЛИВИХ МІСТ СИРІЇ

08.06.2016 14:38

Курдські збройні формування наблизилися у Сирії до міста Манбідж, одного з бастіонів "Ісламської держави" (ІД). Про це в неділю, 5 червня, повідомили в Сирійському центрі з моніторингу за дотриманням прав людини. Місто є центром останнього шматка території поблизу кордону з Туреччиною, який контролюють ісламісти. Воно розташоване на маршруті, який сполучає кордон із фактичною столицею ІД в Сирії, містом Ракка, та використовується ісламістами для поставок та переправлення іноземних бійців.


"Демократичні сили Сирії" (ДСС) під проводом курдів і за підтримки США після кількох днів запеклих боїв перебувають на відстані 5 кілометрів на південь від стратегічно важливого міста. Їм вдалося звільнити шістьох жінок та 15 дітей - представників іракської меншини єзидів.
У ході боїв, починаючи з понеділка, 30 травня, загинули 32 цивільних - здебільшого через авіаудари коаліційних сил. Також було вбито 30 ісламістів. У ДСС загинули 12 осіб, повідомляють правозахисники.
Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що сирійські урядові війська перетнули кордон провінції Ракка після масштабного наступу, здійсненого за підтримки російських військ проти терористичного угрупування "Ісламська держава" (ІД).

comments powered by HyperComments

Последние