www.112.ua

ГЕНПРОКУРОР ОЗВУЧИВ КЛЮЧОВЕ ЗАВДАННЯ ТА ЦІЛІ НА РІК

03.06.2016 15:20

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розказав, що зміниться в Україні за рік після його призначення. Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу", передає "ТСН".

"Я зобов'язуюся серйозно масово "прочистити" людей в погонах, які живуть, як на іншій планеті. Я це зобов'язуюся зробити за рік. Я даю таку настанову слідчим – передати справу щодо Януковича і його злочинного оточення до суду", – наголосив Луценко.

Також генпрокурор пообіцяв боротися із мафіозними структурами в Україні.

"Я зобов'язуюся зробити кілька хвиль операцій проти мафіозних структур по всій Україні. Я не можу сказати напрямки цього удару чи називати прізвища. Але сьогодні мені доповіли, що декілька цікавих людей запросили закордонні паспорти", – зазначив політик.

"Змінити прокуратуру на європейську – це завдання наступного року. Реформи, які запущені парламентом, а тепер і прокуратурою дадуться взнаки лише у квітні-травні 2017 року", – додав Луценко.

Нагадаємо, Юрій Луценко призначив своїми заступниками Дмитра Сторожука, Валентину Теличенко та Євгена Єніна. Колишнім заступникам він рекомендував писати заяви на звільнення.

comments powered by HyperComments