ГЕНЕРАЛ ТРЕПАК ЗАЯВИВ ПРО СТЕЖЕННЯ

03.06.2016 14:00

Колишній заступник голови СБУ Віктор Трепак, який оприлюднив чорну бухгалтерію Партії регіонів, заявив про стеження. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112".

"Загроз не було ніяких., але одну тенденцію вже побачив. У вівторок помітив, що за мною ведеться так зване зовнішнє спостереження і працює не з метою моєї охорони, я її не просив. На мою думку, це не є підрозділи НАБУ, а інших структур", - зауважив він.

Також він розповів, що знову даватиме показання в Національному антикорупційному бюро.

"В середу буду допитаний детективами НАБУ, як свідок, щодо документів, які передав до цього органу 27 травня. Не можу розповідати про зміст допиту, так як попередили про кримінальну відповідальність за розголошення даних досудового слідства. Які документи передавав народний депутат (Сергій Лещенко. - ред.), мені невідомо", - сказав він.

Раніше Трепак заявляв, що його життя та тих, хто має інформацію про чорну касу у небезпеці.

Нагадаємо, 28 травня колишній перший заступник голови СБУ передав НАБУ документи про незаконні виплати Партією регіонів готівки колишнім і нинішнім чиновникам. За його словами, йдеться про чорну бухгалтерію із загальною сумою хабарів в розмірі $2 млрд.

comments powered by HyperComments

Последние