ДЛЯ ГАСІННЯ ГРИБОВИЦЬКОГО СМІТТЄЗВАЛИЩА НЕ МОЖНА ЗАСТОСОВУВАТИ АВІАЦІЙНУ ТЕХНІКУ – ДСНС

01.06.2016 15:38

Про це в коментарі «Вголосу» повідомив начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю головне управління ДСНС України у Львівській області Віталій Туровцев.
Віз підтвердив, що нині на сміттєзвалищі на схилі, де стався зсув, спостерігається горіння сміття, проте гасити його наразі не можна.
«Пожежа на схилі, де стався зсув сміття, є, однак загасити її наразі не можна, бо за кілька метрів від горіння утворилася тріщина, що може спричинити новий зсув. Тому рятувальники не ллють воду, щоби запобігти небажаним наслідкам. До того ж ця пожежа не є критичною. Це другорядне питання. На першому плані – знайти людину», – пояснив Туровцев.
Він також зазначив, що за таких пожеж рятувальники не використовують авіаційну техніку.
«Авіаційна техніка при таких пожежах не є ефективною, її не застосовують, бо сміття горить як торф, зсередини. І якщо воду скидати з вертольоту, то вона буде розпорошуватися по поверхні сміття і при цьому не проникатиме вглиб горіння. Тому пожежі такого класу можна гасити лише вручну, за допомогою рятувальників, які працюватимуть на місці. Окрім цього, вертоліт розганяє повітря і сприяє більшому загорянню», – підкреслив начальник сектору зв’язків зі ЗМІ.
Як писав «Вголос», 31 травня під завалами сміття у Грибовичах знайшли вже трьох рятувальників. Станом на 06:00 1 червня залишається не знайденим працівник комунального підприємства «Збиранка», 1956 року народження.

comments powered by HyperComments

Последние