У РФ РОЗПОЧАЛОСЯ ПЕРШЕ СУДОВЕ ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ ЧОТИРЬОХ КРИМСЬКИХ ТАТАР, ЗВИНУВАЧЕНИХ В УЧАСТІ В "ХІЗБ УТ-ТАХРІР"

01.06.2016 23:31

У Ростові-на-Дону в Північно-Кавказькому окружному військовому суді розпочалося перше судове засідання у справі чотирьох кримських татар, звинувачених в участі в "Хізб ут-Тахрір". Таку інформацію розміщено на сайті суду.

Зазначено, що справу № 1-39/2016, в якій відповідачами виступають Руслан Зейтуллаєв, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваітов і Нурі Примов, буде розглянуто суддею В'ячеславом Косаковим. Початок засідання о 10:00.

Новини за темою: Обвинувачених у справі "Хізб ут-Тахрір" кримських татар вивезли з Криму до Ростова-на-Дону
Нагадаємо, 18 травня відбулося попереднє судове засідання у кримінальній справі стосовно чотирьох кримських татар, звинувачених у тероризмі: Зейтуллаєва Руслана, Ваітова Рустема, Примова Юрія (Нурі), Сайфуллаєва Ферата. Адвокати і підсудні перебували в Кримському гарнізонному суді в Сімферополі. Суддя перебував у Ростові-на-Дону. Засідання відбувалося через відеоконференцзв'язок між Сімферополем і Ростовом.

Вище згаданих людей було заарештовано взимку 2015 року в Севастополі. За версією слідства, вони є учасниками організації "Хізб ут-Тахрір". На них було заведено кримінальну справу у відповідності зі статтею 205.5 ч. 1 і 2 ч. ст. 205.5 - організація діяльності терористичної організації та участь у діяльності такої організації.

comments powered by HyperComments

Последние