У США ВИПРОБУВАЛИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНУ ГАРМАТУ ДЛЯ ЗАХИСТУ КРАЇН БАЛТІЇ

30.05.2016 11:36

У США випробували надпотужну електромагнітну рейкову гармату ER (Electromagnetic Railgun), яку можуть використати для захисту країн Балтії у разі російської агресії .

Про це повідомляє gazeta.ua з посиланням на The Wall Street Journal, яка оприлюднила відео першого випробування гармати.

Видання пояснює, що гармата завдяки енергії розганяє снаряд вздовж металевих залізних спрямовуючих зі швидкістю понад 4500 миль на годину і здатна вражати об'єкти на відстані 125 миль. Наразі у країні планують доопрацювати зброю.

На думку американських військових, така зброя дасть змогу протистояти Росії, захищати держави Балтії і надавати підтримку союзникам проти Китаю в Південно-Китайському морі.

"Не можна ігнорувати той факт, що Росія спроможна виробляти і вистрілювати на великі відстані звичайні боєприпаси великої маси. Нам потрібно вміти протистояти таким залпам. Рейкотрон потенційно дасть нам такий засіб", – сказав перший заступник міністра оборони США Роберт Уорк.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що Москва планує вжити заходів у відповідь на розгортання у Румунії та Польщі систем протиракетної оборони США для гарантії "своєї безпеки".

comments powered by HyperComments

Последние