ДЕ ЗРОБИТИ ПРОФЕСІЙНУ ПЛАСТИКУ?

29.05.2016 07:56

Багато жінок стикаються з різними проблемами грудей: хтось незадоволений розміром, хтось формою, а інші страждають від асиметрії. Досить багато жінок наважуються на операцію по збільшенню грудей після вагітності і годування груддю, у випадках, коли груди втрачає форму і обвисає, а також коли груди має різний розмір або форму. Детальніше дивіться Увеличение грудей

Сучасне збільшення грудей або маммопластика, допомагає домогтися дивовижних результатів: груди виглядають природно, набуває ідеальну форму і бажаний розмір.

Збільшення грудей за допомогою пластичної хірургії можливе тільки після досягнення 18 років.

Найбільш популярні показання до операції:

Недостатні розміри грудей.
Погіршення форми грудей, «обвисання» після годування, втрати ваги або пов'язане з віковими змінами.
асиметрія
Операція протипоказана в разі:

якщо пацієнт страждає від цукрового діабету, важких захворювань внутрішніх органів, інфекційних або онкологічних захворювань;
порушення згортання крові;
лактація (незавершена);
психічні розлади
Пластична операція по збільшенню грудей одна з найпопулярніших у всьому світі, завдяки високій ефективності і відносно легко протікає реабілітаційного періоду.

Україна не відстає від інших країн і операція по збільшенню грудей, в нашій країні також популярна, як і в усьому світі. Якщо зайти в інтернет, і ввести в пошуковику фразу: «збільшення грудей місто Київ», можна побачити цілий список клінік і хірургів, які проводять цю операцію на території столиці. Київ велике місто, попит породжує пропозицію, тому клінік пластичної хірургії в столиці досить багато. Ціна на операцію по збільшенню грудей варіюються в залежності від професіоналізму хірурга, статусу клініки і якості імплантатів.

NB! Сучасні імплантати для збільшення грудей, мають текстуровану поверхню, яка знижує ймовірність виникнення фіброзу (затвердіння і ущільнення м'яких тканин) після операції. Виробники імплантів зараз дають довічну гарантію якості своєї продукції. Але це не означає що вони можуть стояти всю вашу життя. Міжнародна асоціація пластичних хірургів рекомендує проводити планову заміну або видалення імплантів після закінчення 16 років.

Збільшення грудей, проходить з урахуванням останніх світових тенденцій, використанням перевірених якісних імплантатів і сучасного обладнання.

Існує три види установки імплантатів:

Установка під молочну залозу, яка можлива в разі, якщо жирова і залозиста тканини досить розвинені, що дозволяє приховати край протеза.
Введення в субпекторальное простір (під м'яз), що дозволяє скоротити до мінімуму промацування імплантату.
Комбінований вид розміщення, при якому верхній край розташований під великим грудним м'язом або її фасцією, а нижня частина під залозистої тканиною.
Сучасна пластична хірургія пропонує три варіанти розрізів для виконання операції по збільшенню грудей:

Субмаммарний (під грудьми).
Періареолярний (внизу соска або через нього).
Аксилярний доступ (через пахву).
Після огляду, лікар сам приймає рішення: як і яким способом, буде відбуватися збільшення грудей.

Перед операцією пацієнтка зобов'язана здати аналізи і пройти обстеження, ознайомити лікаря зі станом свого здоров'я, розповівши про всі перенесені і поточних захворюваннях.

Пластична операція по збільшенню грудей проходить під загальною анестезією. Тривалість операції від 30 хвилин до 2-х годин, в залежності від складності операції. Сучасна медицина допомагає проводити операцію з мінімумом можливих ускладнень.

Незначні больові відчуття проходять на 3-4 добу, знімати шви немає необхідності, оскільки використовуються розсмоктують нитки.

Виписка відбувається на наступну добу, лікуючий лікар зобов'язаний попередити про деякі тонкощі реабілітаційного періоду, а пацієнт в свою чергу зобов'язаний виконувати всі рекомендації, серед яких:

Носіння спеціального компресійного білизни протягом місяця.
Утриматися від фізичних навантажень і сексу.
Слід знати, що в деяких випадках збільшення грудей може спричинити за собою післяопераційні ускладнення:

Гематома - скупчення крові в кишені навколо імплантату, яке виникає через раптове підвищення артеріального тиску або травми в післяопераційний період.
Лімфорея - скупчення лімфи. Виникає через те, що лімфа не звертати.
Сірому (скупчення серозної рідини), спостерігається у пацієнтів з підвищеною реактивністю тканин.
Тимчасова втрата чутливості соска, яка відновлюється через півроку.
Одним з найбільш серйозних ускладнень є інфекція або капсулярна контрактура, що вимагають лікування на початкових стадіях, оскільки запущена форма може призвести до видалення протезів, призначенням лікування антибіотиками. Після чого повторне використання імплантатів можливо тільки через півроку.

Сучасна пластична хірургія знає секрет красивої жіночих грудей, її можна створити! Збільшення грудей допоможе повернути пружність і форму грудей, збільшити її обсяг до бажаного, виправити асиметрію форми або розміру. З сучасної пластичною хірургією, втілити в реальність мрію про красивих грудей, досить просто!

comments powered by HyperComments

Последние