ДОПОВІДАЧ ЄВРОПАРЛАМЕНТУ З БЕЗВІЗОВОГО: ПОТРІБНА СЕРЙОЗНА РОБОТА, ЩОБ ЄП ДАВ "СИЛЬНИЙ СИГНАЛ"

30.05.2016 12:58

Доповідач Європарламенту з питання лібералізації візового режиму з Україною Марія Габріель пояснює, що потрібен час для "серйозної роботи" з цього питання, щоб Європарламент дав "сильний сигнал" на користь цього рішення.
Про це Габріель сказала у коментарі УНІАН.
"Як доповідачі, ми завжди прагнемо того, щоб наші звіти під час голосування отримали якомога більшу підтримку. Саме тому потрібен розгляд усіх вимог, і має бути зроблена серйозна робота, щоб переконатися, що Європейський парламент може дати сильний сигнал на користь лібералізації візового режиму з Україною та на користь українців, без будь-яких сумнівів або другої думки, які могли б послабити таке важливе рішення", - заявила доповідач.
При цьому Габріель зауважила, що робота буде зроблена "належним чином, без будь-яких непотрібних затримок і враховуючи інтереси громадян як Європи, так і України, які першими отримають переваги звільнення від віз".
"Україна давно прямує європейським шляхом. Ми тут для того, щоб це підтримати і заохотити. Звільнення від віз для громадян України є конкретним кроком у цьому напрямку", - наголосила вона.
Як повідомлялося, 26 травня доповідач з українського питання Марія Габріель, представляючи в Брюсселі плани своєї роботи, не уточнила, коли вона має намір представити доповідь на розгляд в Європарламенті, а також критично відгукнулася щодо мігрантів з України.
Згодом вона заявила, що не має наміру затримувати підготовку української доповіді і ставить жорсткі питання для того, щоби зняти всі питання щодо доцільності скасування візового режиму.

comments powered by HyperComments

Последние