В’ЯЧЕСЛАВ КИРИЛЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТІЙ ЦЕРЕМОНІЇ ПРОВОДІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ З ФУТБОЛУ НА ЄВРО-2016

26.05.2016 10:13

Сьогодні, 22 травня, на Михайлівській площі відбулася урочиста церемонія проводів національної збірної з футболу на Чемпіонат Європи-2016, який пройде у Франції. В урочистостях взяли участь Президент України Петро Порошенко,  Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, президент ФФУ Андрій  Павелко,  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон. Підтримати спортсменів прийшли сотні фанів національної команди із прапорами та плакатами.
Віце-прем’єр-міністр  В’ячеслав Кириленко від імені Прем’єр-міністра привітав футболістів та всіх українців з участю національної збірної команди  у фінальних змаганнях  Чемпіонату Європи 2016 року.  Побажав успіхів на футбольних полях, високих спортивних результатів і перемоги в ім’я рідної України.
«Хлопці, просто грайте у свою українську гру. Вам все вдасться! А ми будемо за вас вболівати по всій Україні – від Донецька до Ужгорода», - наголосив В’ячеслав Кириленко.
Провести футболістів на Євро-2016 завітали й військовослужбовці АТО. Вони вручили  спортсменам оберіг – прапор України.
Приємним сюрпризом для фанів  стали м’ячі з автографами футболістів, які вони вибили зі сцени у натовп.  А потім, під пісню «Їхали козаки»  усі присутні провели  футболістів на європейські змагання. Їхній автобус із центру Києва поїхав в аеропорт «Бориспіль».
 

comments powered by HyperComments

Последние