РФ ЗДІЙСНИЛА БОМБАРДУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДОРОГИ ПОБЛИЗУ АЛЕППО

25.05.2016 17:05

За даними Центру моніторингу за дотриманням прав людини, по єдиній дорозі, яка веде до утримуваних повстанцями районів Алеппо, здійснюються найсильніші за останній час атаки з повітря

Бомбардування вже пошкодили єдину дорогу, що веде до утримуваних повстанцями районів сирійського міста Алеппо, повідомляє агенція Reuters. Подібні дії ставлять під загрозу доступ до території, де проживає близько 300 тис. сирійців.

За словами представників повстанців та Сирійського центру моніторингу за дотриманням прав людини, дорога зазнавала ударів протягом тижня.

«Російські та сирійські військові літаки разом завдали щонайменше 40 авіаударів по дорозі Кастелло», — зазначив директор центру Рамі Абделя Рахмана.

Нагадаємо, 5 травня стало відомо, що бойовики терористичного угруповання «Ісламська держава» частково захопили газове родовище Еш-Шаєр, яке вважається найбільшим у Сирії. Окрім цього, 5 травня американська сторона повідомила, що головний вербувальник новобранців до ІДІЛ громадянин Австралії Нейл Пракаш, котрого підозрюють в кількох нападах в Австралії, і який закликав до одиночних атак проти США, був убитий під час авіаудару в іракському Мосулі 29 квітня.

comments powered by HyperComments

Последние