МИ ЗІБ'ЄМО ЦЕЙ ЛІТАК. ЗМІ ПОВІДОМИЛИ ПРО ЗАГРОЗЛИВИЙ НАПИС НА АВІАЛАЙНЕРІ EGYPTAIR

24.05.2016 15:57

На корпусі авіалайнеру A320 компанії EgyptAir, що прямував з Парижа в Каїр та зник з радарів над Середземним морем, був напис з погрозами збити літак.

Як повідомляє The New York Times, на зовнішній частині літака два роки тому був зроблений напис арабською мовою Ми зіб'ємо цей літак.

Три співробітника служби безпеки EgyptAir повідомили, що загрозливі слова написали на авіалайнері співробітники міжнародного аеропорту Каїра.

Джерела видання уточнили, що напис на літаку пов'язаний з внутрішньою політичною кризою в Єгипті, зокрема, через відсторонення президента Мухаммеда Мурсі в 2013 році.

У відповідь на політичні заворушення в Єгипті авіакомпанія посилила заходи безпеки. Зокрема, компанія EgyptAir звільнила співробітників за їх радикальні політичні думки. Крім того, до складу екіпажу ввели додаткових охоронців. Так, на борту лайнера A320, що розбився, було троє охоронців

Раніше НВ повідомляло, що 19 травня Airbus A320 авіакомпанії EgyptAir, що здійснював рейс з Парижа в Каїр, зник з радарів над Середземним морем.

На борту єгипетського авіалайнера, що вилетів з аеропорту Шарль-де-Голль, перебували 56 пасажирів, серед них три дитини.

20 травня в Середземному морі були знайдені тіла пасажирів А320.

comments powered by HyperComments