БЕЛЬГІЯ ДОЛУЧИТЬСЯ ДО БОМБАРДУВАННЯ ІД У СИРІЇ

19.05.2016 21:42

Військово-повітряні сили Бельгії долучаться до авіаударів по позиціях терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД) на території Сирії. Про це у п'ятницю, 13 травня, заявив речник прем'єр-міністра країни Шарля Мішеля, повідомляє агенція AFP.


Операції здійснюватимуться лише на територіях, які знаходяться під контролем ІД та інших терористичних груп. "Нашою ціллю буде знищення місць дислокацій цих груп", - зазначив речник очільника бельгійського уряду.
Раніше країна брала участь у військових операціях проти ісламістів лише на території Іраку. ВПС Бельгії вперше завдали бомбардувань по позиціях ІД в Іраку наприкінці 2014 року у складі коаліції, очолюваної Сполученими Штатами Америки. Бельгія відмовлялись брати участь в операціях на території Сирії через побоювання бути ще більше втягнутою у конфлікт. Проте криваві теракти, здійснені ІД у Парижі та у Брюсселі, змусили владу країни переглянути свою позицію.
Нагадаємо, внаслідок серії терактів у Парижі у листопаді 2015 року загинули 130 осіб. Теракти в аеропорту й у метро Брюсселя в березні 2016 року забрали життя 32 осіб.

comments powered by HyperComments

Последние