МАДРИД НАКРИЛА ТОКСИЧНА ХМАРА ВІД ШИН, ЩО ПАЛАЮТЬ

19.05.2016 17:41

Над Мадридом піднялася величезна хмара токсичного диму, причиною якого стала пожежа на крупному звалищі використаних шин в передмісті іспанської столиці, повідомляє AFP.

Звалище займає приблизно 10 га, і зараз, за заявою представника пожежного департаменту Мадрида, вогнем охоплена приблизно п'ята частина, вона почала формуватися ще в кінці 90-х років.

Новини за темою: У Канаді зійшов з рейок та загорівся потяг з токсичними речовинами
Під загрозою опинилися мешканці прилеглого міста Сесена.

Зазначимо, під час горіння шин виділяються діоксид азоту і оксид вуглецю. Ці речовини є вкрай токсичними і небезпечними для людини, відзначають медики. Оксиди азоту, йдучи в атмосферу, представляють серйозну небезпеку для екологічної ситуації, так як здатні викликати кислотні дощі, а також самі по собі є токсичними речовинами, що викликають подразнення слизових оболонок. Двоокис азоту впливає в основному на дихальні шляхи і легені, а також викликає зміни складу крові, зокрема, зменшує вміст у крові гемоглобіну.

Оксиди вуглецю, або чадний газ, також шкідливі для організму. Їх надлишок може призвести до смерті. Він не має запаху і викликає отруєння. Ознаки отруєння: головний біль і запаморочення, відмічається шум у вухах, задишка, серцебиття, мерехтіння перед очима, почервоніння обличчя, загальна слабкість, нудота, іноді блювання, у тяжких випадках судоми, втрата свідомості, кома.

comments powered by HyperComments

Последние